1. Košík 2. Objednávka 3. Kontrola

O nás


O nás

Firma Šroubek s.r.o. vznikla v roce 1992 jako specializovaná prodejna se spojovacím materiálem v Ústí nad Labem – Neštěmicích. S rozvojem firmy vznikla v roce 1995 druhá maloobchodní prodejna v Teplicích, Dubí – Pozorka. V roce 1997 se firma rozrostla o velkoobchodní sklad v Ústí nad Labem, který zásobuje z velké části prodejce a firmy v regionu severních, západních a jižních Čech.

V únoru roku 2004 jsme přestěhovali velkoobchodní sklad a vedení firmy do nových prostor v Ústí nad Labem – Předlicích, kde vznikla rovněž třetí maloobchodní prodejna.

V roce 2010 jsem v prostorách areálu v Předlicích vytvořili novou velkoprostorovou prodejnu, kde jsem rozšířili nejen sortiment, ale i služby. V podobném duchu bychom rádi otevřeli podobný formát i v Teplicích.

Naším cílem je spokojený zákazník, jehož požadavky jsou pro nás nejvyšší prioritou. Naší snahou je zvýhodnit stálé a spolehlivé klienty. Zboží dodáváme na smluvené místo naší dopravou a v pravidelných intervalech.

V současné době rozšiřujeme prodej. Finanční obraty se každým rokem zvyšují, čemuž rovněž přispěla certif 138.jpg ikace ve smyslu normy ISO 9001:2000

Počátkem roku 2016 jsem rozšířili naše služby o plotové centrum, kde Vám rádi naši specialisté pomůžou a poradí při výběru Vašeho oplocení. Zároveň jsem rozšířili o sortiment o garážová vrata. 

Nakupujte v našem internetovém obchodě nebo navštivte naše kamenné prodejny Šroubek s.r.o. v Ústí nad Labem Předlicích a Teplicích Trnovanech.

Naše služby rozšiřujeme v rámci celého území České Republiky. K rozvozu využíváme služeb PPL, nebo možnost osobního odběru na našich provozovnách.

 

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Rozumím